неможливе -можливо
ОСОБИСТО!
Прем’єр-міністру України
Яценюку А.П.
Вихідний номер 009 24.12.2014
Щодо вжиття негайних заходів для впровадження в Україні енергоефективних технологій, винайдених паном Єкімовських та притягнення до відповідальності посадових осіб, що вже протягом тривалого часу саботують дане питання.
ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ
в порядку статті 16 Закону України «Про статус народного депутата
України»
Шановний Арсенію Петровичу!
До мене, як до народного депутата України нового скликання, звернувся народний депутат Верховної Ради України попереднього скликання В.С. Пазиняк з проханням продовжити та закінчити розпочату справу щодо практичного запровадження оптимізаторів (каталізаторів) горіння з метою економії природного газу в теплоенергетиці України, винахідника О.Єкімовських.
Раніше, на виконання доручення Віце-прем’єр міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.Б. Гройсмана від 14.06.2014 року за № 21287/1/1-14 на Депутатське звернення В.С. Пазиняка від 18 липня 2014 року за №17/21 було здійснено виїзд фахівців Мінрегіону України, керівників «Вишнівськтеплоенерго» та винахідника О.Єкімовських до районної котельні №2 в м. Вишневому Київської області, з метою практичного вивчення застосування оптимізаторів (каталізаторів) горіння, які створив винахідник О.Єкімовських, що встановленні на одному з застарілих котлів марки ДКВР-6.5-13 на вказаному об’єкті теплопостачання (котельні), що на даний час працює на надання послуг населенню житлового мікрорайону з гарячого водопостачання.
В подальшому, на Депутатське звернення В.С. Пазиняка від 28 липня 2014 року за №173 до Першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Негоди В.А за листом Директора департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Кушніра С.І. від 1.08.2014 року за № 8/9.3-1404-14, 4-6 серпня 2014 року фахівцями Державного госпрозрахункового підприємства «Сертифікаційний випробувальний центр опалювального обладнання» в присутності винахідника Олександра Екімовських, а також за згодою та присутністю директора КП «Вишнівськтеплоенерго» Петро Володимировича Трегуба, начальника районної котельні №2 КП «Вишнівськтеплоенерго» Е.П.Копици проводилися випробування вказаних оптимізаторів (каталізаторів) горіння.
Було встановлено (прораховано), що відповідно до стандартних показників котла ДКВР-6.5-13 Режимна карта (копія додається, додаток 3) в порівнянні до показників експлуатації більш нового котла КОЛВІ потужністю 4 МВт (додаток 4), які експлуатується поряд на цій районній котельні і для них застосовується, те ж обладнання для обліку (комплекс Floutek-TM-3-1), показники фактичної економії експлуатації котла ДКВР-6.5-13 свідчать про зменшення на 40 м3/Гкал використання природного газу відносно показників з Режимної карти даного котла ДКВР-6.5-13,а також мінімальний добовий показник економії природного газу складає 500 м3 і максимальний складає 800 м3 природного газу відносно більш нового котла КОЛВІ.
6 серпня 2014 року були отримані попередні результати ефективності застосування каталізаторів О.Єкімовських на застарілому котлі марки ДКВР 6.5-13, які свідчать про майже «нульові» показники шкідливих викидів СО та п’ятикратне зменшення NOx
Для більш об’єктивного і точного визначення економії під час застосування оптимізаторів (каталізаторів) горіння, які створив винахідник О.Єкімовських керівництвом КП «Вишнівськтеплоенерго» було вирішено продовжити експлуатацію котла марки ДКВР-6.5-1 з зазначеним обладнанням та здійснити заміри питомих витрат газу, через більший проміжок часу та під час різних режимів експлуатації котла
Але нажаль, незважаючи на відповідне розпорядження Віце-прем’єр міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України В.Б. Гройсмана вказані випробування в подальшому не були в повному обсязі технологічно завершені і при цьому не проведено контрольних замірів на котлі з каталізатором горіння і без нього.
На підставі вищевикладеного, враховуючи отримані позитивні показники попередніх випробувань застосування каталізаторів для модернізації будь-яких застарілих котлів , керуючись ст.16 Закону України «Про статус народного депутата України», вважаю за доцільне та прошу Вашого сприяння:
1. Вжити відповідних заходів щодо посадових осіб владних структур, що саботують економію палива в Україні, а саме у запровадженні маловитратних заходів з економії газу.
2. Владним структурам, відповідальним за впровадження державної політики енергоефективності та енергозбереження (Держенергоефективності України), а також відповідальним за житлово-комунальний сектор уважно розглянути це надважливе питання та сприяти його вирішенню, а саме: у проведенні Державних випробувань оптимізаторів (каталізаторів) горіння, які створив винахідник О.Єкімовських Державним госпрозрахунковим підприємством "Сертифікаційний випробувальний центр опалювального обладнання" на котельні №2 в м. Вишневе Київської області, де вже кілька місяців експлуатується оптимізатор горіння .
3. Сприяти у створенні Державної комісії, до якої увійдуть авторитетні фахівці-теплотехніки і представники влади, які зможуть спільними зусиллями вирішити питання про доцільність і необхідність впровадження вищевказаного винаходу та інших енергозберігаючих винаходів на об'єктах державної та комунальної власності України.
4. Доручити фахівцям Державного госпрозрахункового підприємства
«Сертифікаційний випробувальний центр опалювального обладнання» виконати розпорядження Віце-прем’єр міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.Б. Гройсмана від 14.06.2014 року за № 21287/1/1-14 і закінчити в повному обсязі проведення випробувань оптимізаторів (каталізаторів) горіння, які створив винахідник О.Єкімовських.
Звертаю Вашу увагу на те, що вартість модернізації котлів за технологією, що розробив О. Єкімовських, коштує 5 – 9 дол. США за 1 кВт потужності. що менше в 100 разів від цін, які сьогодні від 250 до 600 евро пропонуються на енергетичному ринку України.
Прошу Вас взяти під свій особистий контроль цю справу,
Додатки №1, №2, №3
З повагою
Герой України
Юрій Шухевич
Президентові України
Порошенкові Петру Олексієвичу
копія: Віце-прем'єр-міністрові України
Міністрові регіонального розвитку,
будівництва та житлово-комунального
господарства України
Гройсману Володимиру Борисовичу
Шановний Петро Олексійович!
Прошу розглянути для впровадження на території України революційних проектів по заміщенню природного газу в котельнях ЖКГ на штучний газ з води і вуглекислоти.
1. Вода електролізом буде розкладатися на водень і кисень. Продукти розкладу води в реакторі також електролізом будуть синтезувати газоподібне паливо калорійністю від 8000 до 10000 кілокалорій.
2. Електроенергія для електролізу буде вироблятися супертурбіною, яка буде обертатиелектрогенератор.
Відтак не потрібне переобладнання газового господарства в котельнях на природному газі, власна автономна система виробництва штучного газу і власна електрика на власні потреби будуть функціонувати паралельно.
3. Додатково в топці котлів пропоную ставити каталізатори згоряння природного газу для ефективного горіння полум'я газу для максимальної теплопередачі теплоносію – води.
Цей проект «Заміщення природного газу» в комплексі дасть змогу знизити споживання газу в системі ЖКГ до 90 % від сьогоднішнього, що дасть можливість повністювідмовитися від російського газу.
Населення України позбавиться від нереальних платежів за теплопостачання, що дасть змогу швидко та недорого модернізувати систему ЖКГ країни до енергоефективності норм Євросоюзу, які Ви підпишете з ЕС. Це дасть впевненість в майбутнє нашої країни виконавцям реформ та громадянам України.
Всі перелічені технології розроблені мною і належать мені за правом інтелектуальної власності.
Для впровадження перших піонерських пілотних проектів із заміщення природного газу за моїми технологіями, пропоную місто Вишневе Київської області. Я оглянув всі котлоагрегати в Міськтеплоенерго та прорахував їхню модернізацію й отримав згоду від керівництва міста та керівництва теплоенерго на запропоновану мною комплексну модернізацію.
Другий проект можливий в місті Мукачево Закарпатської області на річці Латориця. Там можливо встановити кілька моїх турбогенераторів безплотинного типу для виробництва штучного газу для бюджетних організацій міста.
На території Львівщини такі безплотинного типу турбогідроелектростанції можливо встановити на ріці Стрий біля міст Жидачева та Стрия, та на ріці Дністер біля м. Нового Роздола.
Такі ж аналогічні системи з встановленням супертурбіни із заміщення природного газу на синтез-газ можна впроваджувати всюди в Україні на будь-яких виробництвах промисловості та сільськогосподарських підприємствах в яких є технологічне вироблення пару газокотлоагрегатами.
У випадку заміщення природного газу штучним газом на ТЕЦ або ТЕС з вироблення електроенергії парогазотурбінними установками, після основної турбіни встановлюється послідовно моя супертурбіна, яка на залишковому тиску пари виробить ще 50 % додаткової електроенергії без зайвого спалювання палива, оскільки ККД моєї супертурбіни перевищує95 %.
Наприклад, зі встановленням каскаду безгребельних турбогідрогенераторів на технологічних каналах потоку води Добротвірської ТЄЦ, можливо додатково виробити електроенергію для електролізерів із виробництва синтез-газу, які замістять споживаннявугілля в 3 рази.
Бажаю Вашому новому Урядові швидких позитивних результатів із впровадження потрібних Україні життєво-важливих реформ.
Побудуємо енергонезалежну Україну спільними зусиллями та нашими українськими технологіями.
Здоров’я, миру та успіхів Вам і Вашій команді у майбутній діяльності із розумного керівництва Україною.
Додатково додається техніко-економічне обґрунтування із застосування каталізаторів згоряння природного газу.
З повагою,
Винахідник,
Олександр Екимовських
+380677172980
Ціна турбіни для пілотного проекту на річці складає 500$ США за 1 кВт потужності на валу турбіни. Проектні витрати, дозвільні документи на встановлення турбіни на річці і решта устаткування гідроелетростанціі так само оплачується за пільгово-договірною ціною.
Такі ж умови та ціни на супер-турбіну для парогазокотлоагрегатів.
Голові державного агентства
з енергоефективності та енергозбереження
С.Д. Савчуку
Щодо можливості впровадження
оптимізаторів ( каталізаторів)
горіння з метою економії природньго
газу в системі ЖКГ України,
винахідника О.Єкімовських.
Д Е П У Т А Т С Ь К Е З В Е Р Н Е Н Н Я
в порядку статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України»
Шановний Сергію Дмитровичу!
На виконання доручення Віце-прем’єр міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.Б. Гройсмана від 14.06.2014 року за № 21287/1/1-14 на моє Депутатське звернення 18 липня 2014 року за №17/21, було здійснено виїзд фахівців Мінрегіону України, керівників «Вишнівськтеплоенерго» та винахідника О.Єкімовських до районної котельні №2 в м. Вишневому Київської області, з метою практичного вивчення застосування оптимізаторів (каталізаторів) горіння, які створив винахідник О.Єкімовських, що встановленні на одному з застарілих котлів марки ДКВР-6.5-13 на вказаному об’єкті теплопостачання (котельні), що на даний час працює на надання послуг населенню житлового мікрорайону з гарячого водопостачання.
В подальшому, на моє Депутатське звернення від 28 липня 2014 року за №173 до Першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Негоди В.А за листом Директора департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Кушніра С.І. від 1.08.2014 року за № 8/9.3-1404-14, 4-6 серпня 2014 року фахівцями Державного госпрозрахункового підприємства «Сертифікаційний випробувальний центр опалювального обладнання» в присутності винахідника Олександра Екімовських, а також за згодою та присутністю директора КП «Вишнівськтеплоенерго» Петро Володимировича Трегуба, начальника районної котельні №2 КП «Вишнівськтеплоенерго» Е.П.Копици проводилися випробування вказаних оптимізаторів (каталізаторів) горіння. Незважаючи на розпорядження Віце-прем’єр міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.Б. Гройсмана ці випробування проводилися неналежним чином, а саме головне не були завершені. Не проводилися контрольні заміри на котлі з каталізатором горіння і без нього.
На підставі вищевикладеного, враховуючи отримані позитивні показники попередніх випробувань застосування каталізаторів для модернізації будь-яких застарілих котлів , керуючись ст.16 Закону України «Про статус народного депутата України», вважаю за доцільне та прошу:
- Доручити фахівцям Державного госпрозрахункового підприємства «Сертифікаційний випробувальний центр опалювального обладнання» виконати розпорядження Віце-прем’єр міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.Б. Гройсмана від 14.06.2014 року за № 21287/1/1-14 і закінчити проведення випробувань оптимізаторів (каталізаторів) горіння, які створив винахідник О.Єкімовських;
- сприяти у створенні Державної комісії до якої увійдуть авторитетні фахівці-теплотехніки і представники влади, які зможуть спільними зусиллями вирішити питання про доцільність і необхідність впровадження вищевказаного винаходу на об'єктах державної та комунальної власності України.
Звертаю Вашу увагу на те, що вартість модернізації котлів за технологією, що розробив О. Єкімовських, складає від 5 до 9 дол. США за 1 кВт модернізованої потужності, що в 100 раз менше від цін, які сьогодні пропонуються на енергетичному ринку України і складають від 250-800 дол.США за аналогічну модернізацію при такій самій економії газу.
Користуючись нагодою, хочу також щиро подякувати особисто Вам за розуміння важливості та Вашу допомогу у вирішенні державних питань з енергобезпеки та енергонезалежності України та за надання цінної інформації щодо залучення коштів і можливостей державних цільових Програм модернізації систем теплопостачання на 2014 – 2015 р.
22.07.2014
Підвищення енергоефективності шляхом впровадження інноваційних розробок і енергозберігаючих технологій
Міністерство регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України сприяє підвищенню енергоефективності в житлово-комунальному господарстві, в тому числі вивчає досвід щодо практичного запровадження вітчизняних винаходів, інноваційних розробок і енергозберігаючих технологій.
Начальник відділу енергозбереження Департаменту стратегії реформування та розвитку житлово-комунального господарства Мінрегіону України - Радченко Романом Миколайовичем спільно з начальником відділу координації підготовки та проходження опалювального періоду Управління комунальної теплоенергетики Мінрегіону України - Цвібелем Денисом Олексійовичем 18 липня 2014 року здійснили виїзд до районної котельні №2 в м. Вишневому Київської області, з метою практичного вивчення застосування оптимізаторів (каталізаторів) горіння, які створив винахідник О.Єкімовських, що встановленні на одному з застарілих котлів марки ДКВР на вказаному об’єкті теплопостачання (котельні), що на даний час працює на надання послуг населенню житлового мікрорайону з гарячого водопостачання.
На вказаному об’єкті під час огляду застосування інноваційного обладнання були також присутні: винахідник - Олександр Екімовських, директор КП «Вишнівськтеплоенерго» Петро Володимирович Трегуб, начальник районної котельні №2 КП «Вишнівськтеплоенерго» -Едуард Петрович Копиця, незалежний журналіст - Зоя Загородня.
Під час огляду та вивчення показників застосування оптимізаторів (каталізаторів) горіння, які створив винахідник О.Єкімовських, директор КП «Вишнівськтеплоенерго» Петро Володимирович Трегуб проінформував присутніх стосовно питомих витрат природного газу на котельні №2 по вул. Чорновола, 1 в м. Вишневому в період з 01.07 по 17.07.2014 та прокоментував, що дані показники експлуатації на робочому режимі з 16.07-17.07.2014 котла марки ДКВР в розмірі 124,4-124,5 м3/Гкал, свідчать про зменшення споживання природного газу до 7%, в порівняні з середніми результатами питомих витрат природного газу в розмірі 132,7 м3/Гкал за 23 дні червня поточного року, під час експлуатації новіших котлів марки КОЛВІ, які також встановлені на районній котельні №2 в м. Вишневому Київської області.
Разом з цим, для більш об’єктивного і точного визначення економії під час застосування оптимізаторів (каталізаторів) горіння, які створив винахідник О.Єкімовських, керівництвом КП «Вишнівськтеплоенерго» вирішено продовжити експлуатацію котла марки ДКВР із зазначеним обладнанням та здійснити заміри питомих витрат газу, через більший проміжок часу та під час різних режимів експлуатації котла.
Віце-прем’єр міністру, Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.Б. Гройсману
Копія: Першому заступнику Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.А. Негоді
Щодо можливості впровадження оптимізаторів ( каталізаторів) горіння з метою економії природньго газу в системі ЖКГ України, винахідника О.Єкімовських.
Д Е П У Т А Т С Ь К Е З В Е Р Н Е Н Н Я
в порядку статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України»
Шановний Володимире Борисовичу!
На виконання Вашого доручення від 14.06.2014 року за № 21287/1/1-14 на моє Депутатське звернення 18 липня 2014 року за №17/21, було здійснено виїзд фахівців Мінрегіону України, керівників «Вишнівськтеплоенерго» та винахідника О.Єкімовських до районної котельні №2 в м. Вишневому Київської області, з метою практичного вивчення застосування оптимізаторів (каталізаторів) горіння, які створив винахідник О.Єкімовських, що встановленні на одному з застарілих котлів марки ДКВР-6.5-13 на вказаному об’єкті теплопостачання (котельні), що на даний час працює на надання послуг населенню житлового мікрорайону з гарячого водопостачання.
Під час огляду та вивчення показників застосування оптимізаторів (каталізаторів) горіння, які створив винахідник О.Єкімовських, директор КП «Вишнівськтеплоенерго» Петро Володимирович Трегуб проінформував присутніх стосовно питомих витрат природного газу на котельні №2 по вул. Чорновола, 1 в м. Вишневому в період з 1.07 по 17.07.2014 року та прокоментував, що дані показники експлуатації на робочому режимі з 16.07-17.07.2014 року котла марки ДКВР в розмірі 124,4-124,5 м3 /Гкал, свідчать про зменшення споживання природного газу до 7 %, в порівнянні з середніми результатами питомих витрат природного газу в розмірі 132,7 м3/Гкал за 23 дні червня поточного року, під час експлуатації більш нових котлів марки КОЛВІ, які також встановлені на районній котельні № 2 в м. Вишневому Київської області.
Разом з цим, для більш об’єктивного і точного визначення економії під час застосування оптимізаторів (каталізаторів) горіння, які створив винахідник О.Єкімовських керівництвом КП «Вишнівськтеплоенерго» було вирішено продовжити експлуатацію котла марки ДКВР-6.5-13 з зазначеним обладнанням та здійснити заміри питомих витрат газу, через більший проміжок часу та під час різних режимів експлуатації котла, що зазначено в інформаційному повідомленні з веб-сайті Мінрегіону ( Додаток 1)
В подальшому, на моє Депутатське звернення від 28 липня 2014 року за №173 до Першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Негоди В.А за листом Директора департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Кушніра С.І. від 1.08.2014 року за № 8/9.3-1404-14, 4-6 серпня 2014 року фахівцями Державного госпрозрахункового підприємства «Сертифікаційний випробувальний центр опалювального обладнання» в присутності винахідника Олександра Екімовських, а також за згодою та присутністю директора КП «Вишнівськтеплоенерго» Петро Володимировича Трегуба, начальника районної котельні №2 КП «Вишнівськтеплоенерго» Е.П.Копици проводилися випробування вказаних оптимізаторів (каталізаторів) горіння.
6 серпня 2014 року проведення даних випробувань закінчено та були отримані результати ефективності застосування каталізаторів О.Єкімовських на застарілому котлі марки ДКВР 6.5-13, які свідчать про майже «нульові» показники шкідливих викидів СО та п’ятикратне зменшення NOx ( додаток №2).
Крім цього встановлено (прораховано), що відповідно до стандартних показників котла ДКВР-6.5-13 Режимна карта (копія додається, додаток 3) в порівнянні до показників експлуатації більш нового котла КОЛВІ потужністю 4 МВт (додаток 4), які експлуатується поряд на цій районній котельні і для них застосовується, те ж обладнання для обліку (комплекс Floutek-TM-3-1), показники фактичної економії експлуатації котла ДКВР-6.5-13 свідчать про зменшення на 40 м3/Гкал використання природного газу відносно показників з Режимної карти даного котла ДКВР-6.5-13,а також мінімальний добовий показник економії природного газу складає 500 м3 і максимальний складає 800 м3 природного газу відносно більш нового котла КОЛВІ.
Також, за результатами вимірів здійснених фахівцями Державного госпрозрахункового підприємства «Сертифікаційний випробувальний центр опалювального обладнання» температура відхідних димових газів знижена в 2 рази, в порівнянні до показників вказаної вище Режимної карти, що свідчить про ефективний теплообмін під час експлуатації котла ДКВР-6.5-13.
Під час виконання Вашого доручення та оперативної організації проведення випробувань застосування на котлі на районній котельні №2 в м. Вишневому Київської області оптимізаторів (каталізаторів) горіння, які створив винахідник О.Єкімовських, особисто проявив себе Радченко Роман Миколайович – начальник відділу енергозбереження Департаменту стратегії реформування та розвитку житлово-комунального господарства Мінрегіону України, як компетентний, досвідчений та фаховий спеціаліст, наполегливий керівник відділу, чия принциповість та ініціативність, дала змогу оперативно організовувати та провести з залученням Державного госпрозрахункового підприємства «Сертифікаційний випробувальний центр опалювального обладнання» зазначені в листі випробування новітнього ефективного енергозберігаючого обладнання, для економії природного газу, що винайшов О.Єкімовських.
Але, як стало відомо в подальшому, в липні-серпні цього року в Мінрегіоні України було проведено реорганізацію та введено в дію новий штатний розпис і в зв’язку з цим, посада начальника відділу енергозбереження, яку займав до 31.07.2014 року Радченко Роман Миколайович, була на жаль ліквідована. Йому було запропоновано посада заступника начальника відділу моніторингу експлуатації та утримання житлового фонду управління житлової політики новоствореного Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики і його досвід в житлово-комунальному господарстві та фахові знання з енергозбереження залишились не задіяними, а при цьому посада начальника відділу енергозбереження в сфері житлово-комунального господарства в новоствореному Департаменті на даний час вакантна.
Разом з цим повідомляю, що винахідник О.Єкімовських крім цього винайшов нову технологію по заміщенню природного газу штучним метаном шляхом електролізу звичайної води через метанатор, що дасть можливість в кінцевому результаті на 90% скоротити споживання природного газу на об’єктах теплогенерації. Випробування даної технології буде проведено до 14 вересня 2014р. також на районній котельні №2 в м. Вишневому Київської області.
На підставі вищевикладеного, враховуючи отримані позитивні показники випробувань застосування каталізаторів для модернізації будь-яких застарілих котлів та практично ідеальні показники викидів шкідливих газів СО та NOx, що свідчать про збільшену теплотворність згоряння природного газу в топці котла через каталізатори О.Єкімовських і яка максимально передається теплоносію – воді, керуючись ст.16 Закону України «Про статус народного депутата України», вважаю за доцільне та прошу:
1. Розглянути можливість запровадження найбільш дешевої та швидкої модернізації на об’єктах теплогенерації (котельнях) житлово-комунального господарства та соцкультпобуту України, з застосуванням каталізаторів О.Єкімовських. В порівнянні з не дешевими заходами по модернізації та заміни котельного обладнання в умовах бюджетного дефіциту, це дасть можливість значно зекономити споживання природного газу об’єктами теплоенергетики та скоротити бюджетні витрати коштів на енергоносії, в кризових умовах теперішнього стану та відключення подачі природного газу Східним «сусідом» - Росією.
Передбачається отримати економію природного газу після впровадження каталізаторів модернізації старих теплогенеруючих котлів в кількості 60 тис.шт; ДКВР; ТВГ; КВГ; НИИСТУ-5: та інших від 10 до 30 %. При орієнтованої окупності від 0,5 до 1 року.Орієнтовна вартість модернізації від 4 до 7 дол.США за один кіловат потужності. Гарантійний термін експлуатації котлів після модернізації 3 роки. Всі ці котли пропонується модернізувати за один рік від початку фінансування програми. Схема встановленя каталізаторів згоряння газу для котлів типу «ДКВР» - Додаток 5.
2. Для найскорішого вирішення порушеного питання просимо дати відповідне ОКРЕМЕ ДОРУЧЕННЯ Мінпромполітики, Міненерговугілля спільно з Мінекономрозвитку, Держенергоефективності та Мінрегіоном України для скординування необхідних дій та відпрацювання механізму практичного впровадження модернізації котельного обладнання з застосування каталізаторів (оптимізаторів) згорання природного газу до початку «найкритичного» та найтяжкого майбутнього опалювального сезону 2013-2014 років.
3. З метою ефективного використання практично набутого досвіду, вмінь, знань та навиків Радченко Р.М. в сфері енергозбереження та енергоефективності, прошу розглянути можливість переведення за його згодою до органу виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у сферах ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива, а саме до Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, на одну з вакантних керівних посад, а він за своїми діловими і професійними якостями, я впевнений, належно забезпечить доручену ділянку роботи на відповідальній посаді.
4. Впровадження каталізаторів розробки О. Єкімовських в котлоагрегатах дозволяє суттєво знизити рівень токсичних речовин, таких як оксиди азоту та окиси вуглецю, та внаслідок зниження споживання пального, викидів парникових газів.
Скорочення викидів парникових газів в котлоагрегатах систем теплопостачання, внаслідок впровадження каталізаторів розробки О. Єкімовських , можуть бути детерміновані та реалізовані закордонним партнерам в рамках ринкових механізмів Кіотського протоколу до Рамкової Конвенції ООН по Зміні Клімату.
Додатки :
1.Додаток 1 на 2 арк;
2.Додаток 2 на 5 арк;
3.Додаток 3 на 1 арк;
4.Додаток 4 на 6 арк.
4.Додаток 5 на 1 арк.
Користуючись нагодою, хочу також щиро подякувати особисто Вам за розуміння важливості та Вашу допомогу у вирішенні державних питань з енергобезпеки та енергонезалежності України та лише завдяки їй можливо буде запровадити на практиці ефективні недорогі технічні рішення вітчизняних винахідників для значного зменшення споживання природного газу об’єктами теплоенергетики житлово-комунального господарства та соціальної сфери.
З повагою, Василь ПАЗИНЯК
Немає коментарів:
Дописати коментар