![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgrMS-IP2NzAzKLEealnxSivxK43iENHTvUvSk1nsXA5R9jGFOOn4upAtODmUcOiLvQ-Gqj94xEiBKPPaflIb1gD-NDIiIXYLqXNDtvMweg-kY7Kymn_BSwsr3-Axr4ZLz4T-TlOpkoJ7k/s640/%25D0%2597%25D1%2596%25D1%2581%25D0%25BA%25D0%25B0%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25B2%25D0%25B0%25D0%25BD%25D0%25B5_20180726+%25282%2529.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjzeGMhvEJ48NpVmFPk-nruxsJfh2HDdnH-mYzJHFdUj4UcN00LZ0x5Ug7b8zvpdQ9wi6HOqH983465bwJcJT2AsFiU150YdOWORHhW6XorM_yVoTKz51LyDgycQms4PdxZziGsRWoodcE/s640/%25D0%2597%25D1%2596%25D1%2581%25D0%25BA%25D0%25B0%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25B2%25D0%25B0%25D0%25BD%25D0%25B5_20180726.jpg)
м. Львів
«__» липня 2018р.
Голові Жовківської районної ради
п. Р.В. Горбань
Єкімовських Олександра Анатолійовича
вул. Гетьмана Мазепи буд.13а кв.5, 79068, м. Львів
Шановний Романе Васильовичу!
Прошу створити робочу групу з фахівців та депутатів Жовківської районної ради для підготовки вивчення питань комплексного знищення побутових відходів м Львова, який накопичився за 55 років біля с. Великі Грибовичі.
Прошу надати мені слово (15 хвилин) на найближчій сесії Жовківської районної ради для інформування депутатів Жовківської районної ради і жителів Жовківського району, про мою технологію повної утилізації за 10 наступних років існуючого сміттєзвалища і виробництва зі сміття твердих побутових відходів електроенергії та технічного вуглецю.
Розроблена мною технологія переробки сміття не має аналогів в світі, повністю безпечна для довкілля і людей!
Ця технологія є економічно вигідною для мешканців Жовківщини. Сміттєпереробний виробничий комплекс створить робочі місця для жителів району. Безвідходна повна переробка сміттєзвалища врятує Жовківщіну і Львівщину в цілому від екологічної катастрофи.
Більш детальна інформація наведена у Додатку.
Винахідник О. Єкімовських.
0677172980